Mac OS X için en iyi 4 Muhasebe Uygulaması

Bir işletmeyi yönetirken muhasebe yazılımı çok önemlidir, çünkü mali durumunuzu yönetmenize ve satışlarınızı takip etmenize yardımcı olur. Bu nedenle, Mac’inizde bir muhasebe uygulaması kullanmanız önemlidir.

İşinizi yapmanıza yardımcı olmak için kullanabileceğiniz birçok muhasebe uygulaması vardır. İşte bunlardan dördü:

1. iWorks

Apple’ın iwork’u, muhasebeciler ve muhasebeciler gibi profesyonel kullanıcılara yönelik bir uygulama paketidir. Bu uygulamaların bir kullanıcısı olarak İwork’ü kullanmak kolaydır, ancak en iyi deneyim için bilgisayarınızla aynı belgeler üzerinde aynı anda çalışmanıza izin verecek bir Apple aygıtınızın olması önerilir.

iWork, muhasebe ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmak için tasarlanmış bir yazılım paketidir. Dijital çağda muhasebesini yapan kullanıcılar için kelime işlem, elektronik tablo ve veritabanı yetenekleri sunar.

iWork, onu mükemmel bir seçim yapan birçok harika özelliğe sahiptir. Birçok insanın iWork hakkında sevdiği bir şey, birden fazla platformdan erişilebilmesidir. Mac’inizden, iphone’unuzdan ve hatta ipad’inizden erişebilirsiniz.

iWork, çok platformlu bir kullanıcıysanız dosyaları cihazlar arasında senkronize etmenize izin verir. İwork’u indirdiğinizde, Mac için Microsoft Office’i de indirip yüklemeniz gerekir. Bu, yazılımla birlikte gelen daha gelişmiş işlevler için gereklidir.

Bunun temel nedeni, iWork içinde yer alan uygulamaların çoğunun Mac platformuna özgü olmamasıdır.

İwork’ten tam olarak yararlanmak için bir Mac OS X’e ihtiyacınız var. İwork’ün kullanışlılığına daha fazla katkıda bulunmak için hem çevrimiçi hem de iPad, iPhone ve iPod Touch gibi iOS cihazlarda kullanılabilir

2. Journyxname

Bu, Mac OS X için en popüler muhasebe uygulamalarından biridir, çünkü kullanımı kolaydır, basit işlevsellik sunar ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. İşinizi daha iyi yönetmenize yardımcı olacak basit özelliklere sahip basit bir uygulamadır.

Verilerinizi Excel ve PDF gibi çeşitli dosya biçimlerine de aktarabilirsiniz. Finansal organizasyon da dahil olmak üzere herhangi bir işletmenin organize edilmesi önemlidir. Bu nedenle her zaman bir muhasebe uygulaması kullanmayı düşünmelisiniz.

Bu uygulamayı kullanırken zamandan ve paradan tasarruf edersiniz, çünkü finansmanınızı düzenlemenize yardımcı olur. Giderlerinizi, bilançonuzu, gelir tablonuzu vb. Takip edebilirsiniz. Finansmanınıza çevrimiçi olarak da erişebilirsiniz. Herhangi bir ek yazılım yüklemeniz gerekmez.

Herhangi bir işte bir muhasebe uygulaması gereklidir. Bir işletme sahibiyseniz, her zaman organize olduğunuzdan ve ihtiyacınız olan tüm bilgilerin parmaklarınızın ucunda olduğundan emin olmanız gerekir.

Bu muhasebe uygulamasıyla, ister küçük ister büyük olun, tüm işletme finansmanınızı kolayca takip edebilirsiniz. Finansal belgelerinize çevrimiçi ve çevrimdışı olarak erişebilirsiniz. Herhangi bir ek yazılım yüklemeniz gerekmez.

Bu uygulama işinizi yönetmek için çok kolay bir yoldur. Kitaplarınıza ve belgelerinize ekranda tek bir dokunuşla kolayca erişebilirsiniz.

Zamandan tasarruf etmek ve işleri verimli bir şekilde halletmek için kullanabileceğiniz çeşitli araçlara sahiptir. Tüm bu özellikler ve işlevler onu Mac OS X için en iyi işletme muhasebesi uygulaması yapar.

3. Quicken

Quicken, günümüzde birçok insanın kullandığı en yaygın kullanılan işletme muhasebesi uygulamalarından biridir. Çalışmaya dostu ve çok kolay bir kullanıcı olduğundan şaşılacak bir durum değil.

Bu yazılımı kullanmak için herhangi bir programlama bilgisi olması gerekmez bile. Ayrıca Quicken, Mac OS X için en iyi işletme muhasebesi uygulamalarından biridir

Quicken’i Mac OS X için en iyi işletme muhasebesi uygulaması yapan özellikler, güçlü araçları ve özellikleridir. Finansal verilerinizi yönetmenizi kolaylaştıran bazı araçlara sahiptir.

Bu araçlardan biri yerleşik takvimdir. Bu araçla, iş toplantıları ve tatiller de dahil olmak üzere tüm randevularınızı planlayabilirsiniz. Ayrıca günlük olarak görevlerinizi takip edebilirsiniz

Bir başka harika araç da bütçe yöneticisidir. Bu araç harcamalarınızı yönetmenize yardımcı olur. Mali durumunuzun ayrıntılarını takip etmenize yardımcı olacak bazı raporlar var. Quicken, çeşitli işlemler ve hesaplar oluşturmanıza olanak sağlar.

Farklı türde defter tutma görevlerini yapmak için kullanabileceğiniz birçok araç ve şablona sahiptir. Microsoft Excel ve Microsoft Access gibi diğer yazılımlardan da veri alabilirsiniz. Quicken, güçlü araçları ve işlevleri nedeniyle Mac OS X için en iyi işletme muhasebesi uygulamalarından biridir.

4. Sage

Düşünebileceğiniz bir sonraki yazılım seçeneği Sage’dir. Bunun neden Mac OS X için en iyi işletme muhasebesi uygulaması olduğuna şaşmamalı, çünkü diğer benzer uygulamalarda bulamayacağınız bazı şaşırtıcı özelliklere sahip.

Örneğin, bu, bütçe oluşturmanıza, hesaplarınızı takip etmenize, finansal raporlar oluşturmanıza ve diğer birçok muhasebe görevini gerçekleştirmenize olanak tanıyan güçlü bir işletme muhasebesi uygulamasıdır.

Uygulama ayrıca popüler muhasebe formatlarının en son sürümlerini kullanmanıza izin verir. Bu programın kullanımı çok kolaydır. Tek yapmanız gereken verilerinizi girmek ve kaydetmek.

Verilerinizi Dropbox gibi bulut tabanlı servislerle bile senkronize edebilirsiniz. Bu, artık kendi sabit disklerinizi ve harici sabit disklerinizi taşımak zorunda olmadığınız anlamına gelir.

Çevrimiçi depolama seçeneğini kullandığınızda, verilerinizin her zaman güvende ve güvende olacağından emin olabilirsiniz.

Sonuç

Muhasebenizi takip etmek için kağıt kullanmanın yanlış bir tarafı yok. Bunun iyi bir fikir olmasının birçok nedeni bile var.

Bununla birlikte, aynı anda birden fazla muhasebe projesi üzerinde çalışıyorsanız, finansal bilgileriniz kullanımı kolay bir uygulamada saklanırsa daha üretken olursunuz.

Sadece sayıları girmek için gününüzden zaman ayırmak istemezsiniz, bu nedenle veri girmeyi kolaylaştıran bir uygulama bulmanız gerekir. Mac için bu uygulamalar, işletmenizin finansmanını izlemek için en iyi dört uygulamadır. Aşağıda hangi uygulamayı indirmeniz gerektiğini öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.