Online iş ve e-Ticaret için en iyi 5 Ödeme Yazılımı Sistemi

Ödemeleri kabul etmek için hangi yazılımı kullanıyorsunuz? Bazılarınızın Chargify, PayPal, Stripe veya Amazon Payments gibi bir kredi kartı ağ geçidi kullandığını biliyorum. Bunlar harika araçlar ama farkında olmayabileceğiniz başkaları da var.

Bu makalede, en iyi ödeme yazılım sistemlerinden bazılarına bakacağız ve neden sizin ve işletmeniz için en iyi seçenek olduklarını göstereceğiz. Çoğu küçük işletme, müşterilerinin çevrimiçi ödemelerini işlemek için bir tür ödeme sistemi kullanır. Bu yazılım araçları çok kullanışlıdır ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı özelliğe sahiptir.

Ancak, ihtiyaçlarınız için en uygun ödeme aracını seçerken dikkatli olmanız önemlidir. Dikkatli olmazsanız, ihtiyacınız olan veya istemediğiniz bir şeye çok fazla zaman ve para harcayabilirsiniz.

Aşağıdakilerin her birini aşağıda ayrıntılı olarak tartışacağız. Kararınızı vermeden önce tüm bunları göz önünde bulundurmalısınız. Orada bulunan bazı ödeme sistemlerini kullanmayı daha kolay bulabilirsiniz.

1. Tıkla-Öde – Çevrimiçi Ödeme Sorununa Bir Çözüm

İnternet bizi dünyanın geri kalanıyla her zamankinden çok daha bağlantılı hale getirdi. PayPal ve Stripe gibi çevrimiçi ödeme sistemleri çevrimiçi ödeme yapmayı kolaylaştırırken, işletmeler için de bir yük haline geldi. Çevrimiçi alışveriş ve mobil ödemelerin artmasıyla birlikte, giderek artan sayıda çevrimiçi satıcı çevrimiçi ödeme toplama zorluğuyla mücadele ediyor.

İyi haber şu ki bir çözüm var: Tıkla Öde. Click to-Pay, karmaşık entegrasyon, gizli ücretler ve hatta kredi kartı işlemleriyle uğraşmak zorunda kalmadan doğrudan web sitenizde çevrimiçi ödeme almanın kolay bir yolunu sunar.

Bu kılavuzda, Tıkla-Öde uygulamasının temel özellikleri ve avantajlarının yanı sıra etkili bir şekilde kullanmak için en iyi uygulamalar hakkında size yol göstereceğiz.

2. Braintree – Tüm Satıcılar için Kolay Entegrasyon

Braintree’nin misyonu ticareti kolaylaştırmaktır ve bu da onu uygun fiyatlı hale getirmekle başlar. Perakendecilerin kredi kartları ve mobil cihazlar aracılığıyla ödemeleri kabul etmelerine yardımcı olan bir yazılım şirketi olarak.
Yeni ödeme yöntemlerine ayak uydurmanın ne kadar zor olabileceğini biliyoruz, bu nedenle amacımız mümkün olan en kolay yolu sağlamaktır. Ve aynı zamanda, tüccarların mümkün olduğunca az ödeme yapmasını istiyoruz.

Bu, gereksiz maliyetler olmadan ihtiyacınız olan tüm esnekliği elde ettiğiniz anlamına gelir. Braintree Payments, basit ve uygun fiyatlı satıcı çözümleri sunar

Kartı ödemeleri kabul etmek veya mobil cüzdan yönetmek ister kolay, onlara fatura etmek için müşterilerine kolay ödeme için, Braintree teknoloji yapar.

Braintree ile işletmenizde yeni olan müşterilerin ödemelerini kabul edebilir veya kart ödemelerini zaten kabul ediyorsanız mevcut ödeme çözümünüzün işlenmesini yükseltebilirsiniz.

3. Stripe – Basit Entegrasyon ve Ödemeler

Stripe “Ödemeler için Uber” olarak adlandırıldı. Stripe entegrasyonumuzun kolaylığı ve sadeliği ile sitenize veya uygulamanıza her türlü ödeme işlemini ekleyebilir ve dakikalar içinde başlayabilirsiniz.
Her zaman işimizi geliştirmenin yollarını arıyoruz. İşimizi geliştirmemizin yollarından biri, kullanıcılarımız için ödeme sürecini basitleştirmeye çalışmaktır. Bunu yapmak için ödeme işleme sistemimiz olarak Stripe’i seçtik. Stripes bizim için en uygun olanıydı çünkü en popüler ödeme işleme şirketlerinden biri. Ayrıca, Şerit entegrasyonunun kullanımı kolaydır. Stripe kullanırken, bir hesaba kaydolmanız ve bir Stripe hesabı oluşturmanız yeterlidir.

4. Stripe Premium – Ödemeleri Kolayca Kabul Edin ve OneClick Çeklerini Sunun

E-ticaret dünyası değişiyor. Mobil ve sosyal ticaret sayesinde, her zamankinden daha fazla insan çevrimiçi alışveriş yapıyor. Ancak, geleneksel vitrinlere sahip bir e-ticaret sitesiyseniz, hepsini halledebilecek bir ödeme ağ geçidine ihtiyacınız vardır.
Stripe’in devreye girdiği yer orası. Stripe, kredi kartlarını, banka kartlarını kabul etmenizi sağlayan kullanımı kolay, sağlam bir platform sunar,

Apple Pay, Android Pay, PayPal ve web’deki diğer desteklenen kartlar. Ve tek tıklamayla ödeme ile, daha önce hiç olmadığı gibi satabilirsiniz. E-ticaret sitelerinin güçlü bir ödeme ağ geçidine sahip olması giderek daha önemli hale geliyor. Ödeme ağ geçidi, ödemeleri kabul etmenizi ve müşterilerinize alışveriş yaparken sorunsuz bir deneyim sunmanızı sağlayan bir yazılım sistemidir.

Bu yazılım aynı zamanda müşterilerinizden aldığınız parayı izlemenize yardımcı olur, böylece hangi müşterilerin ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satın aldığını bilirsiniz. Stripes, kredi kartlarını kabul etmenin en kolay yoludur ve tek tıklamayla ödeme sunar. Bir Stripe hesabı oluşturmanız, siteniz veya mobil uygulamanız için Stripe uygulamasını yüklemeniz yeterlidir ve ödemeleri kabul etmeye hazırdır.

5. Authorize.net – Kurulum Ücreti ve Basit Entegrasyon Yok

Authorize.net çevrimiçi satıcıların kredi kartı ödemelerini kabul etmelerini sağlayan en yüksek puan alan bir ödeme ağ geçididir. Bu yazılım, e-ticaret işlemlerini basit ama güvenli hale getirmek için özel olarak tasarlanmıştır. En son teknolojiyi kullanarak müşterileriniz sorunsuz ve güvenli bir alışveriş deneyiminin keyfini çıkarabilecekler. Platformun kurulumu kolaydır ve tüm kredi kartlarını kabul etmenizi sağlar. Mevcut en kullanıcı dostu ödeme çözümlerinden biridir

Bu çözümü hem çevrimiçi hem de çevrimdışı işletmeleriniz için kullanabilirsiniz. Basit bir arayüz ve güçlü yeteneklerle, platformu iş gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Web sitenizi daha da değerli hale getirmek için diğer üçüncü taraf uygulamaları da entegre edebilirsiniz. Authorize.net bu harika çünkü satış verileriniz üzerinde tam kontrol sağlıyor. Tüm kredi kartlarını destekler.

Bu yazılımla ilgili en iyi şey, kurulum ücreti olmamasıdır. Hiç para harcama konusunda endişelenmenize gerek yok demektir ücretsiz bir deneme ile birlikte gelir. Çözümü beğenmezseniz, istediğiniz zaman her zaman silebilirsiniz.

Sonuç

Çözüm, malların satışından para kazanmaktır. Başarılı bir işletme, diğer hizmetlerin satışından değil, mal veya hizmet satışından para kazanmalıdır.
Bu, sunduğunuz ürün ve hizmetler için ödeme almanın bir yoluna sahip olmanız gerektiği anlamına gelir.

Bu nedenle, başarılı bir iş kurmanın ilk adımı, malların satışından ödeme almanızı sağlayacak bir ödeme sistemi seçmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.